O FIRMIE

POJ-KON – Producent powozów i bryczek konnych

Jesteśmy w biznesie od ponad 30 lat i do chwili obecnej wyprodukowaliśmy blisko 30 tysięcy powozów. Podtrzymujemy tradycję którą stworzyli nasi Ojcowie i Dziadkowie. Wypracowane przez nich rzemieślnicze metody wytwarzania bryczek uzupełniamy wprowadzając innowacyjne technologie. Dzięki automatyzacji produkcji możemy skrócić czas wytworzenia powozu, a także zagwarantować bardzo wysoką jakość produktu.

Nasze bryczki są obrazem tego, że na przestrzeni lat wypracowaliśmy swój własny niepowtarzalny styl. Fakt że nasi klienci regularnie korzystają z naszych powozów jest najlepszym potwierdzeniem tego że spełniają one ich oczekiwania.

Produkujemy również indywidualne projekty typowo pod zamówienie klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i staramy się sprostować wymaganiom najlepiej jak potrafimy.

Z uwagi na dobro naszego klienta proponujemy najlepsze dla niego oraz odpowiadające jego potrzebom skonfigurowanie powozu konnego.

Posiadamy szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego, takiego jak: boki INOX, uchwyty INOX, koła, felgi, szprychy INOX i inne części w INOX (stal nierdzewna), różnego rodzaju hamulce na krancu i różnorodne udogodnienia techniczne: dachy, stoły, kasty pod siedzeniami i powozami. Możliwość bogatego wyboru koloru powozu, kolorów tapicerki pozostawiamy klientom.

Od kilku lat zajmujemy się produkcją powozów przystosowanych dla osób niepełnosprawnych. Powozy te wyposażone są w podjazd z uchwytami umożliwiający bezpieczny wjazd wózkiem dla osoby niepełnosprawnej. W podłodze powozu znajdują się specjalne mocowania do wózka, zabezpieczające stabilność.

W skład naszej oferty wchodzą także części zamienne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Priorytetem naszej firmy jest w pełni satysfakcjonująca realizacja potrzeb naszych klientów. W tym celu wykorzystujemy swoje wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę naszych wykwalifikowanych pracowników, a także odbiorców. Nasze starania koncentrują się na perfekcyjnym wykonawstwie.

Miło nam, że jakość produkowanych przez nas powozów spotyka się z tak dużym uznaniem ze strony klientów, których zapraszamy do współpracy z. Dziękujemy za docenienie naszych starań oraz za okazane nam zaufanie.