Spider 192

Oddaj w nasze ręce swoją bryczkę konną

Wraz z upływem czasu bryczki zaczynają wymagać oczyszczenia z zabrudzeń, odświeżenia powłoki lakierniczej czy wymiany tapicerki na nową. Klienci chcący przywrócić swoim powozom gustowny charakter, mogą polegać na naszym długoletnim doświadczeniu. Świadczymy profesjonalne usługi napraw i renowacji zniszczonych bryczek. Dbamy o to, by poszczególne ich elementy zachowały po renowacji swój pierwotny charakter. Do naszej pracy podchodzimy z wielkim zaangażowaniem oraz prawdziwą pasją, a to wszystko, by oddane w nasze ręce bryczki konne mogły na nowo zachwycać oryginalnym wyglądem.

Naprawa czy renowacja bryczek jest skomplikowanym procesem składającym się z kilku etapów, takich, jak: ocena stanu powozu, demontaż, czyszczenie poszczególnych elementów bryczki oraz odnowa jej części. Przywrócenie bryczkom ich dawnego blasku jest czasochłonne i wymaga precyzji. Chcąc więc ponownie cieszyć się pięknem powozów konnych, wymagających odświeżenia bądź naprawy, warto zaufać ludziom z doświadczeniem i dostępem do innowacyjnych technologii. Zapraszamy.

Bryczki do remontu - naprawa i renowacja

Wyróżniające się eleganckim wyglądem bryczki konne to powozy z duszą, wzbudzające prawdziwy zachwyt. Na skutek eksploatacji oraz działania szkodliwych warunków atmosferycznych powozy zaczynają tracić swój pierwotny blask i urok, ulegają zniszczeniom wymagającym właściwego postępowania. Samodzielna naprawa bryczek bywa wyjątkowo skomplikowana, a często wręcz niemożliwa. Bez odpowiedniego doświadczenia oraz wiedzy niezbędnej przy renowacji i naprawie pojazdów konnych, lepiej nie podejmować się tak trudnego zadania – efekt może bowiem mocno rozczarować. W sytuacjach, kiedy zniszczona bryczka wymaga naprawy bądź odświeżenia, niezbędne okazuje się skorzystanie z pomocy fachowców, doskonale wiedzących, jak postępować z powozami konnymi.

Renovations