Gypsy Wagon

Sulky Light

Trailer Leon II

Powozy Individual – zaprojektuj z nami swoją bryczkę

Powóz konny Individual jest pojazdem od początku do końca zaprojektowanym przez Ciebie, przez co jest odzwierciedleniem Twojego gustu, a przede wszystkim Twojej duszy. Decydujesz, czy będzie on zadaszony, czy też nie, a może marzysz o bryczce konnej ze składanym dachem? To też nie będzie stanowiło żadnego problemu. Powozy Individual możesz wyposażyć wedle uznania. Właściwie, ograniczać może Cię tylko wyobraźnia. Decydujesz także o stylistyce i kolorystyce wystroju wnętrza swojego powozu. Warto również wspomnieć, iż powozy Individual mogą zostać wyposażone w elektryczny system Assistance, który nie zastępuje pracy koni, lecz je wspomaga, nie dopuszczając do nadmiernego przeciążenia. Dba w ten sposób o ich komfort oraz bezpieczeństwo.

Z przyjemnością wykonamy powóz wyłącznie na Twoje życzenie, w pełni dopasowane względem Twoich potrzeb i wskazań. Dla nas to radość, a dla Ciebie pełna wygoda oraz powód do dumy!

Powóz konny Individual - gratka dla koneserów

Jako renomowany, polski producent Poj-Kon oferujemy powozy Individual. To ekskluzywna linia powozów konnych. Jak sama nazwa wskazuje, oferta powozów z tej serii dotyczy pojazdów indywidualnych, wykonanych na specjalne zamówienie Klienta. To Ty decydujesz, jak będzie wyglądał Twój powóz i co będzie miał na wyposażeniu. Masz przy tym wpływ na najdrobniejsze szczegóły. Powóz konny Individual jest wyjściem naprzeciw potrzebom koneserów i kolekcjonerów, którzy marzą o posiadaniu własnego, niepowtarzalnego, jedynego w swoim rodzaju powozu, w pełni odpowiadającego ich potrzebom oraz gustom. Niezależnie od tego, czy marzysz o spersonalizowanej bryczce turystycznej, czy wyścigowej - wykonamy ją na Twoje specjalne zamówienie, z dbałością o wszystkie szczegóły, począwszy od konstrukcji, aż po wykończenie.

Individual