BR 2.0

K

192

Powozy konne Spider – jakość i estetyka

Powozy Spider mają ażurową konstrukcję opartą na czterech, szeroko rozstawionych kołach, z miejscem dla lokaja z tyłu. Wykorzystuje się je do spacerów bądź podczas wyżej wspomnianych konkursów. Wyraźnie przemawia przez nie historyczny duch i zauważalna zgodność z pierwowzorami, czyli powozami klasycznymi. Wyróżniają się one wysoką jakością wykonania i trwałą konstrukcją, co pozwala na ich sprawne użytkowanie przez wiele lat.

Oferujemy bryczki konne o różnych rozmiarach – każda z nich to nienaganna estetyka oraz niesamowita dbałość o detale. Dzięki temu nasi klienci otrzymują powóz konny spełniający nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Co istotne, wysoka wytrzymałość oraz wyjątkowa estetyka opisywanych powozów Spider sprawiają, że są to modele dla osób, które nie uznają kompromisów – na uwagę zasługują bowiem m.in. użyte do ich wykonania materiały wykończeniowe, a także surowce.

Aby zakup był jak najbardziej satysfakcjonujący, oferujemy także pomoc w wyborze powozu.

Bryczki Spider

Powozy konne stosuje się współcześnie podczas konkursów pokazowych, takich jak m.in. próba zręcznościowa. W tej kategorii prezentujemy powozy Spider: BR 2.0 oraz 192 na jednego lub dwa konie Są to bryczki konne idealne dla osób, które cenią sobie wygodę oraz elegancję, estetykę i funkcjonalność, idące w parze z zaawansowaną technologią wykonania. Uczestnicy konkursów korzystający z naszych bryczek mogą pochwalić się zaskakującymi osiągnięciami, co jest dla nas powodem do dumy.

Spider